DĚTSKÁ ZUMBA 2016/2017

Info pro rodiče:

ZAČÍNÁME 10.1.2018!!!! na Hájku

Pokud se Vaše milované stvoření vrtí hned, když uslyší chytlavé melodie, rádo se směje, tančí, hraje si a je rádo v kolektvivu... Potom neváhejte a přijďte za námi :-)

Na lekcích MINI ZUMBY i DĚTSKÉ ZUMBY nechceme dřít, ale bavit se :-) Hravou formou se seznamujeme s prvními tanečími krůčky a začínáme se učit základy latinsko-amerických tanců. Nezapomínáme během lekce na hry a soutěže, které jsou nedílnou součástí.

Cílem je, aby Vaše malé zumbidlo odešlo z lekce spokojené a největší odměnou pro mě je, že se těší na lekci další :-)

MINI ZUMBA - je pro děti od 3 - 5ti let

DĚTSKÁ ZUMBA - je pro děti od 6ti - 10ti let

Každá permanentka je na jedno čtvrtletí, tzn.:

6.9 - 6.12. /450,-Kč   

10.1. - 28. 3.   /450,-Kč  (Jarní prázdniny)

14.3. - 6.6. /450,-Kč

Instruktor má nárok na zrušení 1 lekce v daném čtvrtletí (pro případ nemoci, či nenadálé události)

JDETE ZA NÁMI POPRVÉ?

Ničeho se nebojte :-) Vezměte si pohodlnou sportovní obuv a oblečení, pitíčko a dojděte za námi :-)

Přihlášky jsou k dispozici na úvodní straně tohoto webu (HOMEPAGE - úplně dole) nebo u mě na lekcích. Vyplněné prosím odevzdávejte osobně nebo zasílejte na email: eliska.hoblova@seznam.cz.

CENA:

Každé čtvrtletí za dítě platíte 450,-Kč 

Není možné platit za dítě jednorázově. V případě dlouhodobější nemoci nebo úrazu se peníze vrací.

JAKÉ NÁM NOVÝ ŠKOLNÍ ROK PŘINESE ZMĚNY?

- rodiče v průběhu lekce nebudou zůstávat v sále, je náročné udržet pozornost tolika dětí a každá taková přítomnost svádí pozornost dětí jinam, velice děkuji za Vaše pochopení

- pokud příjdete na lekci malinko později, prosím vás, aby jste dítě připravili v šatně, případně v předsálí (nikoliv na podiu, kde opět všechny děti sledují jen vás :)

- u dětí, které nevydrží bez rodičů bude v takovém případě lepší počkat a přidat se k nám malinko později, dle zvážení rodičů.

- lekce se bez vyjímky platí čtvrtletně, a nebude nadále možné platit lekci od lekce. Je to nejen pro lepší pořádek, ale především pro úsporu času, o který nechci děti okrádat

- každý z rodičů odevzdá vyplněnou a podepsanou přihlášku, telefonický kontakt slouží pro případ, že by byla nečekaně zrušená lekce, nebo pro případ, že by vás dítě během lekce neodkladně potřebovalo :-) ...většinou ale každou takovou situaci umíme vyřešit :)

VELICE DĚKUJI ZA VAŠE POCHOPENÍ A TĚŠÍM SE NA VÁS :-)

Eliška(01.01.1970)

 

01.01.1970 |
 
Zumba je fitness hodina plná tance a energie, skvělé hudby a dobré nálady. Kombinuje dynamickou latinsko-americkou hudbu a latinsko-americké tance spolu s prvky aerobiku. ...více
Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.