O mně

Jmenuji se Eliška Zbožínková, nyní už Hoblová :) a pocházím z Třebíče. Mám tři překrásné děti Amálku, Alánka a Agátku. Mezi mé největší záliby patří nejen oni, ale i Zumba, u které se skvěle odreaguji a zapomenu na starosti všedního dne.

S pohybem jsem začínala již na základní škole v atletické třídě. Atletika mi dala dobrý start. Navázala jsem na ni latinsko-americkými a standartními tanci v taneční skupině GRO, což byla má největší záliba a koníček a věděla jsem, že tanci se jednou budu věnovat.

Když jsem v Praze objevila lekci Zumby Martiny Hanušové byla jsem nadšená. Odcházela jsem z lekcí spocená, zničená, ale strašně šťastná a spokojená. Chodila jsem na každou hodinu a nikdy jsem se nemohla dočkat té další.

V září 2010 jsem v Praze absolvovala instruktorský kurs Basic 1 pod vedením báječné instruktorky Danily Česnekové a hned poté začla vést hodiny jako instruktorka...tím se mi vlastně splnil můj sen.

Absolvovala jsem tyto kurzy Zumby:

  • 19. 9. 2010 ZUMBA BASIC 1 instructor training, Praha, Daniela Česneková
  • 11. 9. 2011 ZUMBA BASIC 2, instructor training, Praha, Daniela Česneková
  • 23. 9. 2011 ZUMBATOMIC, instructor training, Bratislava, Daniela Česneková
Zumba je fitness hodina plná tance a energie, skvělé hudby a dobré nálady. Kombinuje dynamickou latinsko-americkou hudbu a latinsko-americké tance spolu s prvky aerobiku. ...více
Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.